Комплектуючі

Стежити за станом комплектуючих деталей будівельних лісів важливо, як і за самою конструкцією. Кожен окремий елемент впливає на ступінь надійності висотної установки.

Комплектуючими для будівельних лісів є:

  • хомути (поворотні, неповоротні);
  • з’єднувальні муфти;
  • замки;
  • домкрати (гвинтові опори);
  • захисна фасадна сітка;
  • колеса;
  • дерев'яні щити настилу, ін.

Так, забезпечують надійну фіксацію конструкційних елементів хомути для будівельних лісів і застосовуються для монтажу лісів хомутового типу. Неповоротний оцинкований хомут з’єднує горизонтальні та вертикальні деталі під кутом в 900 в той час, коли поворотний призначений для установки діагоналей під непрямим кутом. В комплект входять: хомут, гайка і болт фіксації.

З’єднувальна (зовнішня та внутрішня) муфта служить для стикування труб хомутових лісів. Деталь підвищує безпеку і надійність зібраної конструкції, тоді, як гвинтова опора (домкрат) необхідна для регулювання положення висотної конструкції, зокрема, вирівнювання на похилих поверхнях.

Фасадну сітку, як правило, купують для захисту робітників та будівлі від опадів (дощу, снігу тощо), забезпечення дотримання правил проведення ремонтних робіт та привабливого зовнішнього вигляду будівництва. Її виготовлено з міцного матеріалу, що дозволяє неодноразову експлуатацію.

Колеса, як комплектуючі деталі, можуть за бажанням встановлюватись на ліси за допомогою болтів. Можна замовити поворотні з гальмами та без них. Крім того, час від часу зношуються і щити настилу. До вже придбаної конструкції можна придбати абсолютно нові дерев’яні щити.

Періодичне оновлення комплектуючих деталей висотних конструкцій забезпечує їх безпечну експлуатацію (висотне обладнання не втрачає свою міцність та вантажопідйомність).

Ми пропонуємо

 
Домкрат для будівельних лісів, він використовується при установці будівельних лісів різного типу на поверхні має не великий кут нахилу або незначної висоти порогами. Конструкція домкрата складається з гвинта і гайки з гвинтовим підставою, і квадратної підкладкою. При монтажі лісів, гайка встановлюється квадратної поверхнею безпосередньо на робочій поверхні. Після цього за допомогою гвинта відбувається регулювання стійок таким чином, щоб вони мали однакову висоту Діаметр труби, 34 мм; Висота, 450 мм; Вага, 2,3 кг.
Ціна: 190 грн.
Оптова ціна: 150 грн.
(від 50шт.)
Ми пропонуємо: хомути для лісів - поворотні і неповоротні ковані, оцинковані Ф 42-48 мм. Хомути призначені для швидкого і надійного складання деталей конструкції будівельних лісів різних типів, а також для установки будівельних лісів з труб. Поворотні хомути мають шарнір навколо якого обертаються два захоплення з'єднують труби під будь-яким кутом. Це дозволяє збирати конструкції найскладніших форм. Неповоротні хомути представляють собою жорстку конструкцію з'єднують труби під кутом 90 град. Це дозволяє зібрати просту жорстку конструкцію. Зусилля на ковзання 20 кН.
Ціна: 90 грн.
Оптова ціна: 67 грн.
(від 50шт.)
Щит настилу для будівельних, фасадних лісів створює горизонтальну площину для переміщення робочого персоналу по лісах уздовж фасаду. На один ярус укладається три щита настилу. Виготовляється з необрізної дошки, з перемичками для посилення міцності щита. Обмежують перемички дозволяють надійно закріпити настил між ригелями, що виключає можливість зміщення.
Ціна: 100 грн.
Оптова ціна: 90 грн.
(від 50шт.)

Замовити Комплектуючі

Зворотній з’язокХомутиДомкратЩити